Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Seat "wypadł" z drogi

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 22 października 2018 roku, przed godziną 14.00 w miejscowości Rędziny, gmina Żytno. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznał 26 letni mieszkaniec gminy Gidle.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący dostawczym mercedesem rozpoczął wyprzedzanie jadącego przed nim pojazdu ale nie upewnił się dostatecznie, że może ten manewr wykonać i doprowadził do bocznego zderzenia z wyprzedzającym go seatem. Następnie kierowca seata zjechał na lewe pobocze a gdy próbował powrócić na drogę stracił panowanie nad autem, zjechał na prawe pobocze i "dachował". 25 -letni mieszkaniec Wielgomłyn, kierowca mercedesa nie potrzebował pomocy medycznej, z kolei kierowca cordoby z urazem kręgosłupa i stłuczeniami został hospitalizowany. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Uczestnicy ruchu drogowego, zawsze zachowujcie ostrożność a w niektórych sytuacjach szczególną ostrożność, która jest niezaprzeczalnym gwarantem bezpieczeństwa w ruchu drogowym!

Powrót na górę strony