Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Bannery

 

Najczęściej czytane

 1. Poszukiwany sprawca kradzieży Porsche

 2. Przyjechał do Polski pod naczepą tira

  27 września 2020 r około godziny 20.00 na terenie Radomska został ujawniony obywatel Maroka, który najprawdopodobniej nielegalnie przebywa na terytorium RP. Młody mężczyzna oświadczył, że podróżował ukryty pod naczepą tira, gdzie ukrył się w Serbii. Zostanie przekazany do placówki Straży Granicznej.Nie bez znaczenia pozostaje fakt empatycznego zachowania mężczyzny, który o pobycie cudzoziemca powiadomił Policję. Radomszczanin ten bezinteresownie zaopiekował się nastolatkiem do czasu przyjazdu funkcjonariuszy. Zakupił dla niego ciepłą kawę oraz jedzenie, dał mu pieniądze na drobne zakupy.

 3. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 4. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 5. Komisarz Błysk radzi rowerzystom

  Ciepłe i słoneczne dni wrześniowe sprzyjają spacerom i wycieczkom rowerowym. Żeby móc bezpiecznie poruszać się po drogach, musimy znać zasady bezpieczeństwa i - rzecz jasna - ich przestrzegać.

 6. Święto Policji

  W lipcu 1995 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił dzień 24 lipca Świętem Policji. Powiatowe obchody tego święta odbyły się 9 lipca 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

 7. MEDIACJA PRAWEM KAŻDEGO

  Wzorem lat ubiegłych w Polsce odbędzie się kolejna (szósta) edycja działań na rzecz promowania mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z siecią koordynatorów ds. mediacji oraz organizacjami pozarządowymi reprezentującymi m.in. środowiska mediatorów, adwokatury, notariatu, radców prawnych, komorników, kuratorów sądowych oraz polskie więziennictwo.

 8. Podsumowanie służby radomszczańskich policjantów

  17 stycznia 2018 roku w auli komendy odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę policjantów i pracowników Policji w ubiegłym roku.

 9. Wyjątkowa praca, różne kierunki rozwoju i spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz wstępując już dziś do Policji

  Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce.

 10. Śmiertelne potrącenie pieszego - szukamy drugiego uczestnika wypadku

  Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło 10 lipca 2020 r. w miejscowości Chrzanowice. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 49-letni pieszy.

Tagi

nietrzeźwy kierujący praca przywłaszczenie uszkodzenie mienia śmierte;ny wypadek starsza osoba zniszczenie mienia kradzież z włamaniem do samochodu papierosy wypadek usiłowanie zabójstwa pijana matka ruch drogowy włamanie dachowanie nietrzeźwi rodzice posiadanie broni pobicie oszustwo kolizja nietrzeźwy kierowca rozpijanie maloletniego kradzież pojazdu narkotyki kradzież wypadek drogowy narażenie dziecka nietrzeźwy pomoc "Kręci mnie bezpieczeństwo" kradzież drzewa dzielnicowi pomogli rozbój wypadek śmiertelny policjanci pomogli obywatelskie ujęcie

Linki