Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Urząd Służby Cywilnej

 

Najczęściej czytane

 1. Z troski o dziadków i babcie nie tylko przy okazji Ich Święta!

  Policjanci uczą seniorów bezpiecznych zachowań przez cały rok. Przy okazji Dnia Babci i Dziadka przypominają o podstawowych zasadach i apelującą do osób mających codzienny kontakt z seniorami o wyczulanie ich na zagrożenia podczas zwykłych rozmów w myśl zasady „Kropla drąży skałę” :)

 2. Odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

  Radomszczańscy policjanci zatrzymali 5 osób, które odpowiedzą za posiadanie i sprzedaż środków odurzających. Za tego rodzaju grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn - zadzwoń!

  Policjanci prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia.

 4. Syn policjanta wyeliminował zagrożenie

  Dzięki obywatelskiej postawie oraz tradycjom rodzinnym 21-letni mieszkaniec Radomska przyczynił się do ujęcia nietrzeźwego kierującego. 40-latek kierujący seatem altea urządził sobie pijacki rajd ulicami miasta. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi kara do 2 lat więzienia.

 5. Śmiertelne potrącenie rowerzystów

  Tragiczny finał wypadku drogowego z udziałem dwóch rowerzystów. Mężczyźni zmarli w szpitalu. Przypominamy o ostrożności na drodze.

 6. Podpisane porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych

  8 października 2019 roku Burmistrz Kamieńska – Bogdan Pawłowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Radomsku – insp. Piotr Nowicki podpisali porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych.

 7. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 8. Tragiczny wypadek na DK 91 w Bobrach

  Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Bobry. Na skutek czołowego zderzenia citroena jumpera z fiatem uno, śmierć poniosły cztery osoby.

 9. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 10. Z wizytą w Komendzie Powiatowej o naborze do Policji

  Uczestnicy obozu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z powiatu radomszczańskiego mieli okazję zwiedzić Komendę Policji w Radomsku.

Tagi

Linki