Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas

 

Najczęściej czytane

 1. Pijani rodzice

  Policjanci zatrzymali parę, która niewłaściwie sprawowała opiekę nad trzymiesięcznym dzieckiem. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że każde z zatrzymanych miało w organizmie 3 promile alkoholu.

 2. Brawura nie popłaca

  Nieodpowiedzialne zachowanie 22 – letniego kierowcy bmw mogło zakończyć się o wiele gorzej. Młody kierowca najprawdopodobniej ze względu na nadmierną prędkość na mokrej nawierzchni wpadł w poślizg i uderzył w ścianę sklepu.

 3. Złodziej zatrzymany

  32- letni mężczyzna, który ukradł turystyczny plecak w pociągu relacji Bielsko Biała – Białystok został zatrzymany przez policjantów 9 stycznia 2019 roku i doprowadzony do komendy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Agresywny 37 -latek trafił do aresztu

  Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Dobryszyce, który od kilku lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Podczas interwencji przeprowadzanej w miejscu jego zamieszkania dodatkowo groził policjantom i znieważył ich. Ponadto, obiecywał funkcjonariuszom 200 złotych w zamian za odstąpienie od zatrzymania go. Za takie zachowanie grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. Trenujesz sztuki walki - zapraszamy do projektu " Plan Gliniarz"

  Projekt skierowany jest do policjantów i pracowników Policji woj. łódzkiego, studentów oraz uczniów ostatnich klas szkół średnich, z terenu województwa łódzkiego, którzy mają ukończone 18 lat. Ważne aby mieć za sobą co najmniej rok treningów. Gala finałowa połączona z akcją charytatywną odbędzie się w czerwcu 2019 roku.

 6. Zima na drogach - policjanci apelują o ostrożność

  Zima to trudny okres, wielu kierowcom spędzający sen z powiek. Aktualnie szybko zmieniają się warunki pogodowe i drogowe. Pojawiają się ujemne temperatury oraz opady śniegu, a to powoduje, że na drogach jest bardzo ślisko. Dlatego łódzcy policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i przygotowaniu się do zimy na drodze.

 7. Porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych

  31 grudnia 2018 roku Prezydent Miasta Radomsko – Jarosław Ferenc oraz Komendant Powiatowy Policji w Radomsku – insp. Piotr Nowicki podpisali porozumienie w sprawie dodatkowych patroli policyjnych na ulicach Radomska.

 8. Wypadek śmiertelny

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 24 kwietnia 2018 roku, około godziny 21.30 w miejscowości Rożny.

 9. Policjanci w całym kraju zadbają o bezpieczeństwo podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Policjanci w całym kraju czuwać będą nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach wszystkich województw zadba o to większa liczba patroli. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania. Policjanci apelują o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji alarmować służby dzwoniąc pod bezpłatne numery alarmowe 997 i 112. Oto kilka porad.

 10. Korytarz życia

  Czas odgrywa ogromna rolę w działaniach służb ratunkowych. Kiedy dojdzie do zdarzenia drogowego, zwłaszcza na autostradzie korek może całkowicie zatamować ruch na wiele godzin! Pamiętajmy, że możemy przysłużyć się osobom, które potrzebują pomocy. Wystarczy, że zrobimy jedną prostą rzecz, która jest stosowana już od bardzo dawna w wielu państwach świata- KORYTARZ ŻYCIA!

Tagi

kradzież uszkodzenie mienia dzielnicowi pomogli rozbój kolizja pijana matka nietrzeźwy kierujący przywłaszczenie posiadanie broni "Kręci mnie bezpieczeństwo" kradzież drzewa rozpijanie maloletniego praca nietrzeźwy pobicie kradzież pojazdu wypadek wypadek śmiertelny nietrzeźwy kierowca ruch drogowy narażenie dziecka usiłowanie zabójstwa

Linki