Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Urząd Służby Cywilnej

 

Najczęściej czytane

 1. „Świeć przykładem” – bądź widoczny nie tylko jesienią

  Jesienne miesiące to czas, kiedy nasilają się zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym spowodowane ograniczoną widocznością. Aby temu zapobiec, radomszczańscy policjanci podejmują działania mające na celu uświadamianie i przypominanie o potrzebie korzystania z elementów odblaskowych.

 2. Motocylkista uderzył w tira

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 9 kwietnia 2018 roku, po godzinie 21.00 na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza z ulicą Mickiewicza w Radomsku.

 3. Radomszczańscy policjanci walczą z przestępczością narkotykową

  Policjanci z Radomska w październiku 2019 roku czterokrotnie zadali cios przestępczości narkotykowej. Zlikwidowali uprawę konopi indyjskiej oraz zatrzymali trzech mężczyzn posiadających przy sobie marihuanę i amfetaminę.

 4. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 5. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 6. Święto Policji

  W lipcu 1995 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił dzień 24 lipca Świętem Policji. Powiatowe obchody tego święta odbyły się 9 lipca 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

 7. Policyjna Akademia Bezpieczeństwa – powiatowe eliminacje do finału

  22 października 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Radomsku odbyły się powiatowe eliminacje konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i sprawności fizycznej pn. „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

 8. Areszty dla dilerów narkotyków

  Radomszczańscy policjanci zlikwidowali grupę zajmującą się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Radomska. Czynności śledczych pozwoliły na zatrzymanie sześciu podejrzanych w wieku od 17 do 32 lat, z których czterech zostało tymczasowo aresztowanych, a dwóch objęto dozorem policyjnym.

 9. 100 policjantów i pracowników Policji przebiegło 100 kilometrów na 100. rocznicę

  22 czerwca 2019 roku na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi odbył się wyjątkowy bieg sztafetowy "100 kilometrów na 100. rocznicę". Każdy funkcjonariusz i pracownik policji miał do pokonania dystans 1 kilometra. To pełne nie tylko sportowych emocji wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Setnej Rocznicy Powstania policji Państwowej. W trakcie biegu zbieraliśmy środki na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na konto Fundacji oprócz wrzucanych do puszek datków trafiło "wybiegane" 5000 złotych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i uczestnikom biegu !

 10. Podejrzani o kradzież pojazdu w rękach mundurowych

  Policjanci z Komisariatu w Kamieńsku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy z piątku na sobotę skradli z Gomunic cinquecento. Podejrzanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Linki