Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas

 

Najczęściej czytane

 1. Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzą postępowanie w sprawie utrudniania postępowania karnego.

 2. Zajęcia sportowo – rekreacyjne w Białym Brzegu

  13- 15 czerwca 2018 roku to dni, kiedy na terenie stanicy harcerskiej w Białym Brzegu młodzież klas mundurowych i rehabilitacyjno – zdrowotnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku podczas biwaku realizowała zajęcia sportowo – rekreacyjne. Impreza została zorganizowana przez ZSP 1 we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Radomsku.

 3. Policjanci zlikwidowali uprawę konopi

  Policjanci z wydziału kryminalnego radomszczańskiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Plantacja była ukryta w kompleksie leśnym na terenie gminy Gomunice. Rosło tam 480 krzaków konopi. Szacuje się, że z roślin tych można uzyskać ponad 10 kilogramów gotowego do sprzedaży narkotyku.

 4. Profilaktyka i Karta Rowerowa w jednym.

  Funkcjonariusze radomszczańskiej drogówki, wzorem lat ubiegłych, prowadzą działania profilaktyczne związane z bezpieczeństwem rowerzystów.

 5. Motocylkista uderzył w tira

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 9 kwietnia 2018 roku, po godzinie 21.00 na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza z ulicą Mickiewicza w Radomsku.

 6. Nie warto przekraczać dozwolonej prędkości!

  Policjanci przypominają, że duża prędkość jazdy powoduje między innymi wydłużenie i zawężenie pola widzenia oraz skrócenie czasu na przetworzenie informacji, co wpływa na podjęcie przez kierowcę właściwych decyzji. Wydłuża się także droga hamowania.

 7. Policjanci pospieszyli z pomocą

  Dzięki doświadczeniu i wiedzy policjanci z patrolu interwencyjnego uratowali niedoszłego samobójcę. Mundurowi w ostatniej chwili złapali desperata siedzącego na krawędzi okna jednego z budynków przy ulicy Przedborskiej w Radomsku i wciągnęli do mieszkania. Następnie, 35- latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

 8. Za uszkodzenie ciała grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności

  Radomszczańscy policjanci zatrzymali 24 – letniego radomszczanina podejrzanego o uszkodzenie ciała. Napastnik znał swoją ofiarę. Uczestnicy zdarzenia mieszkają w tej samej dzielnicy Radomska tzw. Bogwidzowach.

 9. Uwaga! Motocykle na drodze.

  Ładna, słoneczna pogoda to czynnik zwiększający ruch jednośladów na drodze. Policjanci apelują do miłośników "dwóch kółek" oraz innych uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze i dalekowzroczność w przewidywaniu zagrożeń.

 10. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

Tagi

kradzież pobicie kradzież pojazdu kradzież drzewa posiadanie broni praca "Kręci mnie bezpieczeństwo" nietrzeźwy kierujący kolizja przywłaszczenie wypadek nietrzeźwy kierowca pijana matka usiłowanie zabójstwa uszkodzenie mienia nietrzeźwy rozbój

Linki