Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas

 

Najczęściej czytane

 1. Dwóch mężczyzn zatrzymanych za upojenie alkoholem 2 latka

  Po informacji o pijanym dwulatku przywiezionym do bełchatowskiego szpitala przez matkę policjanci z komisariatu w Kamieńsku rozmawiali o tym zdarzeniu z wieloma osobami. Dzięki ich dociekliwości prawda wyszła na jaw. Okazało się, alkohol dziecku podali dwaj mężczyźni. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty rozpijania małoletniego oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Zostań jednym z nas

  I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku - mł.insp. Dariusz Szulc zachęcał młodzież z mundurowych klas maturalnych do wstąpienia w szeregi Policji. Spotkanie z uczniami odbyło się 26 lutego 2018 roku w auli komendy.

 3. Radomszczanie reagują

  Obywatelska postawa czujnych radomszczan doprowadziła do wyeliminowania z ruchu drogowego pięciu nietrzeźwych kierowców. Niestety, na polskich drogach nietrzeźwi kierowcy wciąż stanowią duży problem. A przecież każdy nietrzeźwy kierowca stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie ale i dla innych uczestników ruchu.

 4. Czy rozpoznajesz tę parę?

  Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku poszukują sprawców kradzieży portfela, pieniędzy i dokumentów. Do przestępstwa doszło 25 maja bieżącego roku, na terenie jednego z marketów w Kamieńsku.

 5. Obywatelskie ujęcie

  20 – letni mieszkaniec gminy Gomunice zabrał kluczyk od samochodu nietrzeźwemu mężczyźnie i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Następnie, wezwał na miejsce policyjny patrol. Nie ulega wątpliwości, że ten młody człowiek podjął słuszną decyzję.

 6. Rozmowy profilaktyczne z młodzieżą

  Uczniowie czwartych klas Publicznej Szkoły Podstawowej w Kobielach Wielkich usłyszeli informacje związane z cyberprzemocą i cyberprzestępczością oraz agresją w sieci.

 7. Śmiertelne zderzenie dwóch aut

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 29 czerwca 2018 roku około godziny 12.40 na drodze krajowej nr 42 w powiecie radomszczańskim zderzyły się dwa pojazdy. Niestety mimo reanimacji jedna osoba zmarła. Apelujemy o więcej ostrożności na drodze !

 8. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 9. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 10. Pobicie w parku

  Grasowali na skraju jednego z radomszczańskich parków. Policjanci wyjaśniają okoliczności pobicia dwóch radomszczan w wieku 23 i 24 lata.

Tagi

pijana matka nietrzeźwy kierowca rozbój "Kręci mnie bezpieczeństwo" kradzież pojazdu nietrzeźwy kierujący kradzież wypadek uszkodzenie mienia narażenie dziecka kradzież drzewa dzielnicowi pomogli ruch drogowy praca pobicie nietrzeźwy kolizja rozpijanie maloletniego wypadek śmiertelny posiadanie broni usiłowanie zabójstwa przywłaszczenie

Linki