Komenda Powiatowa Policji w Radomsku

Rekrutacja

Informacje

Bannery

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
Urząd Służby Cywilnej

 

Najczęściej czytane

 1. Posiadał narkotyki w samochodzie

  Policjanci z radomszczańskiej drogówki podczas jednej z kontroli w zatrzymanym pojeździe ujawnili osoby podejrzane o posiadanie i zażywanie narkotyków. W pojeździe zostały zabezpieczone narkotyki w postaci marihuany oraz fifka służąca do jej zażywania.

 2. Bezpieczne ferie w Łódzkiem

  W tym roku dla województw łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego ferie zimowe przypadają w terminie od 13 do 26 stycznia. Jak co roku, policjanci województwa łódzkiego włączyli się w ogólnopolskie działania „Bezpieczne Ferie”.

 3. Zatrzymany złodziej pieniędzy i rowerów

  Policjanci zatrzymali 38-latka, który od pewnego czasu Jeździł po Radomsku na rowerze i okradał prywatne posesje. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Motocylkista uderzył w tira

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 9 kwietnia 2018 roku, po godzinie 21.00 na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza z ulicą Mickiewicza w Radomsku.

 5. Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

 6. Zatrzymani sprawcy pobicia

  Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Pławno gm. Gidle. Obaj usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 7. Święto Policji

  Powiatowe obchody Święta Policji odbyły się w sali Muzeum Regionalnego w Radomsku. W uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, samorządowcy, podmioty na co dzień współpracujące z komendą oraz zaproszeni goście.

 8. Aby ferie były bezpieczne

  Okres ferii zimowych jest doskonałą okazją do zaplanowania różnych form aktywności na świeżym powietrzu. Aby cała zabawa upłynęła pod znakiem bezpieczeństwa, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku przed rozpoczęciem zimowej przerwy przeprowadzili szereg spotkań w szkołach z dziećmi i młodzieżą, a podczas trwających ferii uczestniczą w działaniach profilaktycznych, które mają za zadanie zachęcić wszystkich do aktywnego spędzenia czasu wolnego w mieście.

 9. Posiadał ponad 400 gramów marihuany

  Policyjne ustalenia pozwoliły na zatrzymanie 24-latka, który posiadał 439 gramy marihuany. W trakcie przeszukania, policjanci zabezpieczyli narkotyki w miejscu zamieszkania podejrzanego, oraz w stodole, w której odbywał się proces suszenia zabronionej substancji.

 10. Portret pamięciowy poszukiwanego

  Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa na tle seksualnym

Tagi

Linki