Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomyśl o swojej przyszłości – wstąp w nasze szeregi

Radomszczańscy policjanci zachęcają młodzież do wstąpienia w niebieskie szeregi. Dla przybliżenia tej ważnej społecznie profesji w ostatnich dniach odbyło się kilka spotkań na terenie różnych szkół średnich. Ci najbardziej zainteresowani odwiedzili naszą komendę 22 marca 2023 roku podczas Dnia Przedsiębiorczości.

Zawód policjanta jest niecodziennym wyzwaniem dla młodego człowieka, wymagającym wiedzy, sprawności fizycznej, opanowania i determinacji. Jest to też marzenie, które może się spełnić. Zdobyta dotychczas wiedza i zainteresowania mogą z powodzeniem być wykorzystane w życiu zawodowym. Dla osób chętnych i zainteresowanych służbą w niebieskim mundurze policyjny profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzi liczne spotkania. Przez ostatnie dni w kilku szkołach średnich spotkał się z wybranymi uczniami, którzy byli chętni wysłuchać szczegółów procesu rekrutacji.

22 marca 2023 roku podczas Dnia Przedsiębiorczości w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku gościliśmy młodzież, która chciała bliżej poznać specyfikę pracy komendy oraz służby w wybranych pionach. Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko technika kryminalistyki oraz instruktora wyszkolenia strzeleckiego. Tam uczniowie słuchali z dużym zaciekawieniem.

Zapraszamy w nasze szeregi, które od ponad wieku służą społeczeństwu i cieszą się jego ogromnym zaufaniem.

asp. Agnieszka Kropisz

  • Promocja zawodu policjanta.
  • Promocja zawodu policjanta.
  • Promocja zawodu policjanta.
  • Promocja zawodu policjanta.
  • Promocja zawodu policjanta.
  • Promocja zawodu policjanta.
Powrót na górę strony