Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w powiecie radomszczańskim

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Dobryszyce. 73-letni kierowca volkswagena golfa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu cuprą formentor. W wyniku zderzenia pojazdów 73-latek poniósł śmierć na miejscu.

11 marca 2023 roku około godziny 10.00 w miejscowości Dobryszyce doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 73-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego kierujący volkswagenem golfem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu cuprą formentor. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków tego wypadku. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają radomszczańscy policjanci.

Apelujemy o ostrożność i szczególną uwagę na drodze, zwłaszcza podczas wykonywania wszelkich manewrów. Kierowcy powinni uważnie obserwować otoczenie pojazdu. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. 

kom. Edyta Machnik

  • droga, na drodze rozbity samochód, policjanci wykonują oględziny
Powrót na górę strony