Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na drodze K-42. Policjanci apelują o ostrożność

Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem okoliczności wypadków drogowych pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły zdarzenia drogowego do jakiego doszło 1 sierpnia 2021 roku na drodze K-42 w miejscowości Jedlno Pierwsze. Mimo udzielonej pomocy medycznej na miejscu zginął 72-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierujący busem doprowadził do zderzenia z czterokołowcem lekkim, który skręcał w lewo. Następnie 72-letni kierowca transportera zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mimo udzielonej pomocy medycznej kierującego busem nie udało się uratować. Zgodnie z decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium. Z kolei 72-letni kierowca czterokołowca wraz z 74-letnią pasażerką zostali przewiezieni do szpitala. Osoby jadące w pojeździe lekkim to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego. Kierowca był trzeźwy.

Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu, dostosowanie prędkości do panujących warunków oraz o stosowanie się do znaków drogowych.

 

  • droga, wraki pojazdów i pracuję na miejscu słuzby
  • wrak niebieskiego samochodu rozbity po wypadku na drodze
Powrót na górę strony