Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uczniowie ze szkoły w Chrzanowicach pojadą na finał PAB

8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Radomsku drugoklasiści z powiatu radomszczańskiego walczyli o miano najlepszej drużyny w ramach XIII edycji konkursu "Policyjna Akademia Bezpieczeństwa 2018". W tegorocznych zmaganiach udział wzięło pięć szkół podstawowych: SP w Chrzanowicach, SP w Gorzędowie, SP w Kobielach Wielkich, SP w Kamieńsku, SP nr 5 w Radomsku.

 

Zadaniem drugoklasistów było rozwiązanie testu a następnie pokonanie specjalnie ułożonego toru przeszkód. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa (w domu, w szkole, podczas podróży czy wypoczynku). Zawodników do walki o najlepszy czas zagrzewały dzieci ze szkoły nr 5 w Radomsku. Zwyciężyła drużyna z Chrzanowic, która będzie reprezentowała powiat radomszczański w zawodach wojewódzkich 16 listopada br. Drugie miejsce zajęli uczniowie ze szkoły nr 5 w Radomsku,  a trzecie uczniowie ze szkoły w Kobielach Wielkich.  

Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Radomsku oraz jedna ze szkół nauki jazdy z Radomska. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy osobom, które pomogły w organizacji konkursu.  

Powrót na górę strony