Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Motocylkista uderzył w tira

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 9 kwietnia 2018 roku, po godzinie 21.00 na skrzyżowaniu ulicy Narutowicza z ulicą Mickiewicza w Radomsku.

Z dotyuchczasowych ustaleń policjantów wynika, że 33 – letni kierujący ciężarówką skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem kawasaki 24 – letniemu mieszkańcowi gminy Dobryszyce jadącemu w kierunku Kamieńska. Motocyklista z rozległymi obrażeniami ciała został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze. Wiosenna aura powoduje, że z dnia na dzień na naszych drogach pojawia się coraz więcej miłośników jednośladów. Podróżując pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych. Niestety wypadki z udziałem motocyklistów w większości przypadków kończą się tragicznie. Wystarczy jedna sekunda nieuwagi, a motocyklista może zginąć na miejscu lub zostać kaleką do końca życia.

Powrót na górę strony