Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Z sercem dla Amelki" – challenge podjęty

Radomszczańscy policjanci przyłączyli się do akcji pomocy dla Amelki, która zmaga się z guzem mózgu. Walka jest zacięta, a każda złotówka będzie zwiększeniem szansy na leczenie dziewczynki. Wyzwanie w tej walce podjęli też mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy pomocy dla 10-letniej Amelki, uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku. Do niedawna życie dziewczynki nie różniło się niczym od jej równieśników. Niestety dziecięce plany, radość życia i marzenia pokrzyżowała diagnoza o guzie mózgu. Pragniemy wesprzeć najbliższych Amelki w tej trudnej walce w każdy możliwy sposób. Służymy, pomagamy i chronimy to słowa, które są wpisane w nasz zawód, a tym samym zobowiązują do niesienia pomocy każdemu, kto tylko jej potrzebuje. Takie wyzwanie podjęliśmy dla ratowania zdrowia jednej z młodszych mieszkanek naszego miasta - dzielnej Amelki. Namawiamy do odsłon filmiku na kanale You Tube z realizacji podjętego wyzwania przez radomszczańskich policjantów. Oto link: https://youtu.be/2Eivqkyo2bU . Przypominamy również, że zbiórka pieniędzy trwa na stronie: https://www.siepomaga.pl . Niech każda złotówka pomoże walecznej dziewczynce. Amelce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a najbliższej rodzinie równie szybkiego sukcesu w uzbieraniu funduszy i skutecznego leczenia młodej wojowniczki.

Dziękujemy za nominację Komendzie Powiatowej Państowej Straży Pożarnej w Radomsku, a do podjęcia wyzwania nominujemy: Urząd Skarbowy w Radomsku i Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku.

asp. Agnieszka Kropisz

  • Z sercem dla Amelki - chellenge
  • Z sercem dla Amelki - chellenge
  • Z sercem dla Amelki - chellenge
Powrót na górę strony