Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poznajesz ? Zadzwoń !

Policjanci szukają zwyrodnialca , który żywcem zakopał psa. Zwierzę zostało odnalezione przez przypadkowych przechodniów 22 listopada 2016 roku około godziny 14.00 w okolicy ulicy Zagrodowej w Łodzi. Z pomocą strażników miejskich odkopali oni psa przypominającego owczarka niemieckiego. Był w bardzo złym stanie. Natychmiast trafił pod opiekę weterynaryjną w łódzkim schronisku . Trwa walka o jego życie.

Publikujemy zdjęcia około 10-letniej suczki.

 

Wszystkie osoby , które rozpoznają psa, mają informacje dotyczące jej właściciela czy też inne mogące pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy proszone są o kontakt z VI Komisariatem KMP w Łodzi  przy ulicy Wysokiej 45 tel całodobowy 42/665 13 00 lub bezpośrednio do policjanta prowadzącego dochodzenie 42/665 13 08.

 

Policjanci wszczęli dochodzenie z ustawy o ochronie zwierząt.  Sprawcy , który żywcem zakopał psa a wcześniej najprawdopodobniej go pobił grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.  Dzielnicowi ze zdjęciami odnalezione suni odwiedzają okoliczne domy. Policjanci sprawdzają także ewentualne monitoringi na trasie dojazdu do miejsca porzucenia psa. Każda informacja może być cenna w ustaleniu osoby odpowiedzialnej za ten czy i pociągnięciu jej do odpowiedzialności karnej.

 

foto Schronisko dla Zwierząt w Łodzi

Powrót na górę strony