Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo" – działania w Radomsku

Policyjna kampania pn. "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo" to doroczna okazja do skorzystania z darmowych badań stanu oświetlenia pojazdów. Do działań z policją przyłączyły się również radomszczańskie stacje diagnostyczne. Wszyscy musimy mieć świadomość, że dobra jakość oświetlenia w pojazdach przekłada się na poprawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników dróg.

"Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo" – działania w Radomsku

 

Policyjna kampania pn. "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo" to doroczna okazja do skorzystania z darmowych badań stanu oświetlenia pojazdów. Do działań z policją przyłączyły się również radomszczańskie stacje diagnostyczne.

Wszyscy musimy mieć świadomość, że dobra jakość oświetlenia w pojazdach przekłada się na porawę bezpieczeństwa wszystkich uczestników dróg.

 

Radomszczańscy policjanci wspólnie z wybranymi stacjami kontroli pojazdów w Radomsku rozpoczęli działania w ramach ogólnopolskiej kampanii pn. "Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo". 22 października 2022 roku odbył się pierwszy dzień darmowych kontroli stanu oświetlenia pojazdów. Kolejne terminy przypadają na 5 i 15 listopada 2022 roku oraz 3 grudnia 2022 roku. W tych dniach na wybranych stacjach w Radomsku można skorzystać z bezpłatnych usług w zakresie jakości i stanu oświetlenia w swoim samochodzie. Są to stacje znajdujące się na ulicach:

  • Narutowicza 59

  • Jagiellońskiej 5

  • Reja 8

Policjanci przypominają, że warto skorzystać z pomocy specjalistów i zadbać na drodze o bezpieczeństwo własne oraz innych. Pamiętajmy również, że życie mamy tylko jedno.

asp. Agnieszka Kropisz

 

 

  • Twoje światła nasze bezpieczeństwo
  • Twoje światła nasze bezpieczeństwo
Powrót na górę strony