Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

0 kwietna 2022 roku na terenie ośrodka sportowego Atlas Arena łódzcy motocykliści oficjalnie rozpoczną sezon motocyklowy. W tym dniu mieszkańcy Łodzi muszą przygotować się na utrudnienia podczas przejazdu motocyklistów ulicami miasta. Apelujemy o cierpliwość.

W niedzielę 10 kwietnia 2022 roku od godziny 9.00 fani dwóch kółek zaczną się grupować na terenie Atlas Areny. O godzinie 13.30 inaugurację sezonu motocyklowego rozpocznie parada motocyklistów na terenie Łodzi. Przejazd odbywał się będzie następującymi ulicami:

aleją Unii Lubelskiej, po czym nastąpi wjazd na ślimak i zjazd na ulicę Bandurskiego, dalej aleją Włókniarzy, ulicami Lutomierską, Zachodnią, Legionów aż do Placu Wolności, a następnie ciągiem ulicy Piotrkowskiej do ulicy Mickiewicza i dalej w kierunku Atlas Areny.

O godzinie 14:30 nastąpi wjazd  na teren Atlas Areny. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 15:00. Trasę przejazdu będą  zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Apelujemy o rozwagę i cierpliwość na drodze, a w miarę możliwości omijanie trasy przejazdu oraz korzystanie z komunikacji zastępczej. Przypominamy, że rozwaga, wzajemne zrozumienie, tolerancja na drodze to gwarancja bezpiecznej podróży.

mł. asp. Jadwiga Czyż    WRD KMP w Łodzi

Powrót na górę strony