Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zachowaj ostrożność na drodze

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w miejscowości Strzelce Małe w gminie Masłowice. Kobieta oraz niespełna roczne dziecko zostały przewiezione do szpitala.

23 marca 2022 roku, kilka minut przed godziną 14.00 policjanci zostali skierowani do miejscowości Strzelce Małe, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Obecni na miejscu mundurowi ustalili, że 30-letnia kierująca focusem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem amarok, jadącemu od strony Przedborza. W wyniku zderzenia oba pojazdy znalazły się w rowie. Kobieta oraz dziecko podróżujące fordem trafiły do szpitala. 47-letni kierowca volkswagena był trzeźwy. Uczestnicy tego wypadku są mieszkańcami powiatu radomszczańskiego. Obecnie szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają radomszczańscy funkcjonariusze.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach w dużym stopniu zależy od nas samych. Policjanci apelują do wszystkich kierujących, by nie przeceniali swoich umiejętności oraz możliwości pojazdu, który prowadzą. Dostosowujmy również prędkość do warunków drogowych, co jest jednym z gwarantów bezpiecznego dotarcia do celu podroży.

 

nadkom. Aneta Wlazłowska

  • Policjanci podczas zabezpieczania miejsca wypadku drogowego
Powrót na górę strony