Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci apelują o ostrożność i uwagę na drodze

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych do jakich doszło rano 30 sierpnia 2021 roku na terenie powiatu radomszczańskiego. Łącznie cztery osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż przed godziną 7.00 na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego z ulicą Poprzeczną w Radomsku. Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierujący passatem nie zastosował się do znaku STOP i uderzył w prawidłowo jadącego opla. Za kierownicą astry siedziała 37-letnia mieszkanka gminy Kobiele Wielkie. Kobieta została przewieziona do szpitala. Sprawca wypadku to mieszkaniec gminy Kodrąb. Zarówno on jak i pasażer volkswagena nie potrzebowali pomocy medycznej. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do kolejnego wypadku doszło kilka minut później na remontowanym odcinku Autostrady A1, na wysokości miejscowości Kosówka, w kierunku Katowic. Policjanci będący na miejscu wypadku ustalili, że kierujący seatem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu i uderzył w tył citroena a ten w jadące przed nim iveco dally. Kierujący ibizą to 57-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Zarówno sprawca jak i pasażer seata nie wymagali hospitalizacji. Trzy osoby z czterech podróżujących citroenem zostały przewiezione do szpitala. Dwie osoby jadące w Iveco nie potrzebowały pomocy medycznej. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Utrudnienia w ruchu spowodowane zdarzeniem trwały przez trzy godziny.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze!

 • Zabezpieczanie wypadku drogowego
  Wypadek - Poprzeczna- Sucharskiego
 • Zabezpieczanie miejsca wypadku
  Wypadek- Poprzeczna- Sucharskiego
 • Zabezpieczanie miejsca wypadku
  Wypadek - Kosówka
 • Zabezpieczanie miejsca wypadku
  Wypadek- Kosówka
Powrót na górę strony