Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wiosenne roztargnienie ?

O ważnej czynności kończącej jazdę, przypomniał sobie kierujący renault master, który 29 kwietnia 2021 roku pozostawił pojazd na stacji paliw przy ul. Głowackiego w Kamieńsku, a sam wszedł do budynku. W tym czasie niezabezpieczony "dostawczak " przejechał sam ... parkując w oczku wodnym.

Z pewnością zdziwienie na twarzy kierowcy  pojawiło się, kiedy wyszedł z budynku stacji paliw , a jego pojazdu nie było tam, gdzie go zaparkował. Okazało się. że samochód stoczył sie do oczka wodnego, które jest usytuowane w pobliżu obiektu.  27 – letni mężczyzna uświadomił sobie, iż nie zaciągnął hamulca ręcznego. Szczęściem w nieszczęściu  był fakt, że na drodze jadącego bez kierowcy renault master nie znalazła się żadna osoba ani pojazd, więc rajd zakończył się bez tragicznego finału.

Policjanci z komisariatu  w Kamieńsku rozliczyli kierującego, który za niezachowanie należytej ostrożności został ukarany mandatem karnym. Przygoda ta z pewnością pozostanie na długo w pamięci 27 – latka, a innym posłuży za przestrogę.

  • stojący na stacji radiowóz  policji, w tle dostawczak przechylony w strone oczka wodnego
  • stojący cześciowo w oczku wodnym dostawczak
  • zaparkowany czesciowo dostawczak  w oczku wodnym
Powrót na górę strony