Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Golf zatrzymał się na drzewie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło miejscowości Zagórze, gmina Wielgomłyny. Kierująca golfem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

Do zdarzenia doszło 18 marca 2021 roku, po godzinie 20.00. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 41 – lenia kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Zagórza nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechała na lewe pobocze oraz pole. Następnie uderzyła w przydrożne drzewo. W golfie jechały jeszcze dwie osoby w wieku 15 i 18 lat. Uczestnicy tego wypadku to mieszkańcy gminy Wielgomłyny. Z urazem głowy i stłuczeniami ciała do szpitala została przetransportowana 15 – latka. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Kierująca golfem była trzeźwa.

Policjanci przypominają, że opady deszczu czy śniegu oraz niskie temperatury sprawiają, że na drogach jest ślisko. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy podróżujący w nocy i o wczesnych godzinach rannych. Aby bezpiecznie dojechać do celu trzeba też pamiętać o odpowiedniej prędkości – dostosowanej do panujących warunków. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może skończyć się zagrożeniem dla życia czy zdrowia.

  • Auto uderzyło przodem w przydrożne drzewo. Ma rozległe uszkodzenia.
  • Auto uderzyło przodem w przydrożne drzewo. Ma rozległe uszkodzenia.
  • Auto uderzyło przodem w przydrożne drzewo. Ma rozległe uszkodzenia. Policjant wykonuje oględziny volkswagena.
Powrót na górę strony