Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z profilaktyką wśród najmłodszych narciarzy

W minioną środę radomszczańscy policjanci pełniąc służbę narciarską na Górze Kamieńsk, nie zapomnieli o profilaktyce wśród najmłodszych uczestników na stoku.

Dzieci chętnie chwaliły się znajomością zasad dekalogu narciarskiego. Za najważniejszą zgodnie uważali tę, która mówi, że każdy narciarz powinien zachowywać się w taki sposób, by nie stwarzać zagrożenia bezpieczeństwa dla innych osób znajdujących się na stoku. Policyjny patrol narciarski uważnie obserwował wszystkich uczestników śnieżnych zabaw, a najbardziej wzorowe zachowania nagrodził kaskami narciarskimi. Dzieci dodatkowo odpowiadały na pytania związane z zabawami na śniegu. Dowiedziały sie również o konkursie plastyczno - filmowym pn. “Śnieżny Dekalog”.

Działania profilaktyczne radomszczańskiej Policji na Górze Kamieńsk miały na celu uświadomienie wszystkim uczestnikom, że zabawa na śniegu, w tym zjazdy na sankach czy nartach, sprawiają wiele radości, poprawiają kondycję fizyczną, jednak za każdym razem nie można zapominać o zdrowym rozsądku.

mł.asp. Agnieszka Kropisz

  • Policyjny patrol narciarski pełniący służbę na Górze Kamieńsk wręcza nagrody - kaski ochronne dzieciom, które wzięły udział w konkursie
  • Policyjny patrol narciarski pełniący służbę na Górze Kamieńsk wręcza nagrody - kaski ochronne dzieciom, które wzięły udział w konkursie
Powrót na górę strony