Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

DOBOROWY CZWARTEK ONLINE

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wychodzi naprzeciw wszystkim osobom zainteresowaniem służbą w Policji! Już w najbliższy czwartek tj. 14 maja 2020r. od godziny 13:00 będziecie mogli za pośrednictwem fanepageu @Zostań Łódzkim Policjantem uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rekrutacji do służby w Policji. Łódzcy policjanci odpowiedzą na Wasze pytania w zakresie doboru w formie relacji na żywo. Co należy zrobić? Wystarczy polubić na Facebooku i na Instagramie nasz doborow

Co należy zrobić? Wystarczy polubić na Facebooku i na Instagramie nasz doborowy fanpage @Zostań Łódzkim Policjantem i w najbliższy czwartek dołączyć do naszej relacji.

"Doborowy czwartek" to dzień, który odbywał się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego. Miał on na celu spotkanie z zainteresowanymi służbą w Policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji. Dziś, z uwagi na brak możliwości kontaktu bezpośrednio, zrobimy to w formie on line! Osoby zainteresowane służbą w Policji przesyłają do nas szereg pytań związanych z naszą formacją, procesem rekrutacji, doborem do służby w Policji itp. W związku z tym, chcemy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania w sprawie doboru do służby w Policji, a tym samym trafić do jak najszerszego grona odbiorców.
W dniu 14 maja 2020r. tj. w najbliższy czwartek od godziny 13:00 rozpoczniemy relację na żywo, w której łódzcy policjanci odpowiedzą na dotychczas najczęściej zadawane przez Was pytania. Z uwagi na to, że będzie to relacja na żywo, będzie można także zadawać swoje doborowe pytania. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji.
Jak dołączyć do nas w czwartek?
To bardzo proste
1. W facebookową wyszukiwarkę wpisz nazwę naszego fanpage @Zostań Łódzkim Policjantem.
2. Polub nasz fanpage lub zacznij go obserwować.
3. W czwartek 14 maja 2020r. o godzinie 13:00 dołącz do naszej relacji na żywo.

Zapraszamy!

 

  • DOBOROWY CZWARTEK ONLINE
Powrót na górę strony