Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Zaplanuj swoją przyszłość” z nami

Pod sztandarowym hasłem „Zaplanuj swoją przyszłość” 27 lutego 2020 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku odbyła się IX już edycja Targów Edukacji i Pracy. Nie zabrakło tam również policjantów reprezentujących radomszczańską komendę Policji.

Młodzież biorąca udział w targach, mogła odwiedzić liczne stoiska. Zainteresowani służbą w mundurze przymierzali sprzęt, jaki policjanci używają podczas różnego rodzaju imprez, poznali specyfikę służby dzielnicowego, wysłuchali procedury rekrutacyjnej. Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się prezentacja pracy technika kryminalistyki. Byli też chętni, którzy chcieli wykazać się wiedzą o bezpieczeństwie. W zamian za to najlepsi otrzymali upominki z logo Policji.

Po bliższe informacje na temat pracy mundurowej w naszych szeregach zapraszamy w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w godz. 14:00 - 16:00, do wszystkich komend Policji w całym garnizonie łódzkim, w tym również do radomszczańskiej KPP przy ul. Piłsudskiego 56. Najbliższy Doborowy Czwartek już 5 marca 2020 roku.

 

Powrót na górę strony