Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Cerkawiźnie. Apelujemy o ostrożność!

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło 12 kwietnia 2019 roku około godziny 14:50 na drodze K- 91 w miejscowości Cerkawizna. Apelujemy o szczególną ostrożność na drodze. Kwiecień to miesiąc zróżnicowanej aury. Mogą występować dni słoneczne, ale również gwałtowne załamania pogodowe. Dlatego należy dostosować prędkość i styl jazdy do panujących na drodze warunków.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 28-letni kierujący samochodem osobowym bmw podczas wyprzedzania kolumny samochodów ciężarowych stracił panowanie nad pojazdem. samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer bmw. Pozostali trzej uczestnicy zdarzenia, tj. 28-letni kierujący oraz 26 i 27-letni pasażerowie, trafili do szpitala.

Apelujemy o szczególną ostrożność na drodze. Kwiecień to miesiąc zróżnicowanej aury. Mogą występować dni słoneczne ale również gwałtowne załamania pogodowe. Dlatego należy dostosować prędkość i styl jazdy do panujących na drodze warunków.

Powrót na górę strony