Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs „100 lat Policji”

Rok 2019 to szczególny czas w historii Polskiej Policji. To właśnie w tym roku obchodzona jest okrągłą 100. Rocznica powołania Policji Państwowej, którą pragniemy uczcić poprzez comiesięczne wydarzenia kulturalne, edukacyjne oraz promocyjne. Jednym z takich wydarzeń jest zorganizowany przez Komendę Główną Policji Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, w którym udział wezmą wyłonieni wcześniej w etapach wojewódzkich finaliści. Zwycięzcy konk

Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach misji i etosie polskiej Policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystyczny.

 

Organizator konkursu zwrócił się z wnioskiem o objęcie przedsięwzięcia patronem honorowym Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji.

W związku z tym Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi ogłasza rozpoczęcie etapu wojewódzkiego konkursu „100 lat Policji”.

Po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem konkursu zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 29 marca 2019 roku na adres email:  wks@ld.policja.gov.pl z wpisem w temat wiadomości: konkurs „100 lat Policji”

Zgłoszenia należy przesłać po uprzedniej konsultacji z osobą nadzorującą konkurs w poszczególnych Komendach Powiatowych Policji garnizonu łódzkiego.

Pliki do pobrania

  • 487.08 KB
Powrót na górę strony