Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie trzech osobówek

Dziesięciu z 12 uczestników wypadku drogowego trafiło do szpitali. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Droga w kierunku Łodzi była całkowicie zablokowana przez blisko 3 godziny. Policjanci apelują o zwiększenie czujności i ostrożności podczas wyprzedzania oraz dostosowanie prędkości do warunków drogowych.

Do zdarzenia doszło 11 lutego 2019 roku na drodze K-1, niedaleko miejscowości Szczepocice. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 53- letni kierujący oplem zafirą, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Łodzi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył seata ibizy a ten najechał na tył mini coopera, który zatrzymał się na barierach energochłonnych rozdzielających jezdnię. Uczestnicy wypadku to mieszkańcy województwa łódzkiego i mazowieckiego w wieku od 18 do 78 lat. Osoby ranne zostały przewiezione do szpitali w Radomsku, w Piotrkowie Trybunalskim i w Częstochowie celem wykonania niezbędnych badań lekarskich. Służby prowadzące działania na miejscu ruch pojazdów wznowiły o 22.45.

Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

 

Powrót na górę strony