Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 29 grudnia 2018 roku, około godziny 3.00 przy skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ulicą Piastowską w Radomsku. Kolejny raz zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do znaków drogowych.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 26- letni kierujący bmw jadąc ulicą Tysiąclecia w kierunku ulicy Wyszyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu tiguanem. Po zderzeniu pojazdów bmw dachowało. Kierujący volkswagenem, 23 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego podróżował sam. Natomiast w bmw jechało pięciu mężczyzn, wszyscy są mieszkańcami powiatu radomszczańskiego. Uczestnicy wypadku trafili do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej. Kierowcy byli trzeźwi.

Przypominamy, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Policjanci apelują o szeroko rozumianą ostrożność na drodze oraz stosowanie się do znaków drogowych.

 

Powrót na górę strony