Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czy rozpoznajesz tę parę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku poszukują sprawców kradzieży portfela, pieniędzy i dokumentów. Do przestępstwa doszło 25 maja bieżącego roku, na terenie jednego z marketów w Kamieńsku.

Jak ustalili policjanci, przestępczy duet przebywał na terenie sklepu zaledwie trzy minuty. Złodzieje od razu zainteresowali się kobietą, która włożyła swoją torebkę do dużego, metalowego koszyka na zakupy. Sprawcy wykorzystali jej chwilową nieuwagę i ukradli portfel, po czym szybko wyszli ze sklepu. Nagranie z monitoringu pozwoliło na jednoznaczne wskazanie sprawców. Cechą szczególną w wyglądzie poszukiwanego mężczyzny jest jego narośl skórna po lewej stronie twarzy. Wszyscy, którzy rozpoznają przedstawione na zdjęciach osoby proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Kamieńsku pod nr tel. 44 681 65 00 lub 516 437 496.

Doświadczenie wskazuje, że tego typu kradzieże dość często są wynikiem nieostrożności samych pokrzywdzonych. Trzeba pamiętać, że złodziej liczy właśnie na naszą nieuwagę, rozkojarzenie i wykorzysta każdą nadarzającą się okazję.


 

Powrót na górę strony