Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pismo do szkół

Nowy Rok szkolny to nowe wyzwania. Przed Wami wiele ciekawych przygód, zawieranie nowych znajomości, zdobywanie wiedzy i umiejętności, a także poznawanie świata. Nowy rok szkolny to również podejmowanie wyzwań wiązanych z nowymi sytuacjami, zagrożeniami oraz przezwyciężanie swoich słabości.

Wśród nowych wyzwań jedno wysuwa się na pierwszy plan. To możliwość zadbania o bezpieczeństwo swoje, swoich przyjaciół i kolegów, ale także podopiecznych oraz najbliższych.

Możecie poczuć się jego współrealizatorami i mieć wpływ na jego kształtowanie.

Policjanci s z Wami, dbają o Wasze bezpieczeństwo i wychodzą naprzeciw nowym oczekiwaniom. Dzielnicowy to policjant, który jest dla Was wsparciem i pomocą, ale również strażnikiem bezpieczeństwa. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które pozwala na wspólne kształtowanie bezpieczeństwa w Waszej miejscowości, okolicy i osiedlu. Zachęcamy do wspólnego tworzenia bezpiecznych przestrzeni wolnych od niepożądanych zachowań.

Razem możemy tworzyć o wiele więcej.

Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku Szkolnego wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę spokoju i satysfakcji z pracy, a Uczniom radości w zdobywaniu wiedzy oraz osiągania wymarzonych celów.

 

Pliki do pobrania

  • 37.41 KB
    Pismo Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi
Powrót na górę strony