Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prośba o pomoc w ustaleniu sprawcy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzą postępowanie w sprawie utrudniania postępowania karnego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzą postępowanie w sprawie utrudniania postępowania karnego, w ten sposób, że n/n mężczyzna pomagając sprawcy innego przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej w dniu 28 września 2017 roku około godz. 12:50 w miejscowości Pajęczno, ul. 1 Maja w pobliżu dworca PKS groził pokrzywdzonej słowami wulgarnymi i obraźliwymi oraz nakłaniał do zmiany zeznań. Mężczyzna poruszał się samochodem najprawdopodobniej marki BMW z przyciemnianymi szybami bocznymi i miał zamontowane tablice z niemieckimi numerami rejestracyjnymi.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 25 lat, wysoki, muskularnej budowy ciała, włosy krótkie koloru czarnego, ubrany w spodnie dresowe koloru czarnego i bluzę z długim rękawem koloru ciemnego.

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Osoby rozpoznające osobę lub znające jego dane osobowe, którego portret pamięciowy publikujemy, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radomsku, Tel. 44 685-28-11 lub numerem alarmowym 997 i 112.

Powrót na górę strony