Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pospieszyli z pomocą

Dzięki doświadczeniu i wiedzy policjanci z patrolu interwencyjnego uratowali niedoszłego samobójcę. Mundurowi w ostatniej chwili złapali desperata siedzącego na krawędzi okna jednego z budynków przy ulicy Przedborskiej w Radomsku i wciągnęli do mieszkania. Następnie, 35- latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

4 czerwca 2018 roku, przed godziną 21.00 policjanci otrzymali informację, że jakiś mężczyzna chce wyskoczyć z okna. Dodatkowo krzyczy, że nie chce dłużej żyć. Ponadto, desperat zabronił komukolwiek się do siebie zbliżać. Natychmiast w ten rejon został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze na miejscu szybko ocenili sytuację i bez chwili zawahania ale bardzo ostrożnie weszli do pokoju, w którym znajdował się desperat. Zaskoczyli 35- latka i przy użyciu siły fizycznej wciągnęli go do pomieszczenia. Mężczyzna był tak pobudzony i agresywny, że konieczne było założenie kajdanek na jego ręce. 35- latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

Zdecydowane działania funkcjonariuszy zapobiegły tragedii. Dzięki ich działaniom 35 – letniemu radomszczaninowi nie zagraża niebezpieczeństwo.

Powrót na górę strony