Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Kobielach Małych

Lekceważenie lub niestosowanie się do znaków drogowych jest często przyczyną bardzo poważnych zdarzeń w ruchu drogowym. Policjanci przestrzegają przed tzw. "jazdą na pamięć" i proszą o zwracanie uwagi na to co dzieje się na drodze.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło po południu 24 maja 2018 roku w miejscowości Kobiele Małe Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34 – letni kierujący fiatem fiorino jadąc od miejscowości Bukienka w kierunku Kobiel Małych nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem astrą i doprowadził do zderzenia pojazdów. Niestety podjęte działania reanimacycjne nie powidoły się. 30 – letni kierujący oplem zmarł na miejscu zdarzenia, natomiast, 34 – letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego z rozległymi obrażeniami ciała został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby stosowali się do oznakowania dróg. Przypominamy, że żadne nowoczesne urządzenia w jakie wyposażone są samochody nie zastąpią zdrowego rozsądku jakim powinien wykazać się każdy kierujący pojazdem.

Powrót na górę strony