Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie akcji "Wielkanoc"

Na drogach powiatu radomszczańskiego od 30 marca do 2 kwietnia doszło do 1 wypadku drogowego w wyniku, którego ranna została jedna osoba. Ponadto, policjanci odnotowali 15 kolizji i wyeliminowali z ruchu 5 nietrzeźwych kierowców.

Na drogi województwa łodzkiego wyjechało mnóstwo patroli by dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Podczas tegorocznej akcji łódzcy policjanci wykorzystali również policyjny śmigłowiec. Z jego pokładu nie tylko ujawniali wykroczenia w ruchu drogowym, ale również sprawdzali przepustowość głównych szlaków komunikacyjnych. Od 30 marca do 2 kwietnia 2018 roku włącznie na terenie woj. łódzkiego doszło do 38 wypadków drogowych, w których zginęły 2 osoby a 45 zostało rannych. Funkcjonariusze interweniowali przy 260 kolizjach, zatrzymali 79 nietrzeźwych kierujących.

Na terenie powiatu radomszczańskiego do wypadku drogowego doszło w samo południe 31 marca 2018 roku w miejscowości Wola Malowana. Z ustaleń policjantów wynika, że 21 - letni kierujący volkswagenem nie zastosował się do znaku STOP i uderzył w prawidłowo jadącego mercedesa. Do szpitala został przewieziony kierujący sharanem, ze względu na obrażenia ciała pozostał w placówce medycznej. Uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego, obaj byli trzeźwi.  

Powrót na górę strony