Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

UWAGA! WYPADEK!

Trzy osoby z poważnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do placówek medycznych. To skutki wypadku drogowego do jakiego doszło 22 marca 2018 roku o godzinie 1.00 w miejscowości Józefów, gmina Kodrąb.

Okoliczności tego wypadku wyjaśniają radomszczańscy policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 43 – letni mieszkaniec powiatu starachowickiego kierujący peugeotem boxerem jadąc w kierunku Przedborza, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym toyotą. Zarówno 32 – letni kierujący toyotą jak i dwaj mężczyźni podróżujący peugeotem zostali przewiezieni do szpitali w Radomsku i Piotrkowie Trybunalskim. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci przypominają o konieczności dostosowania prędkości do zmiennych warunków atmosferycznych panujących na drodze. Aby szczęśliwie dojechać do wyznaczonego celu oraz uniknąć niepotrzebnych tragedii trzeba zachować maksymalną ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że ujemne temperatury i opady śniegu sprawiają, że droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Nie zawsze kierujący zdąży natychmiast zatrzymać samochód.

 

 

Powrót na górę strony