Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień babci i dziadka

W obchody tego wyjątkowego święta włączyli się policjanci i pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Spotkanie z seniorami odbyło się 21 stycznia 2018 roku przy miejskim basenie. Równolegle zostały przeprowadzone konkursy dedykowane najmłodszym użytkownikom miejskiego lodowiska. Policjanci z babciami i dziadkami rozmawiali o bezpieczeństwie. Mundurowi przekazywali cenne wskazówki i informacje jak powinni postępować seniorzy aby uniknąć czyhających na nich zagrożeń np. oszustw na wnuczka, policjanta czy urzędnika, jak prawidłowo poruszać się po drogach, jak chronić swoje dane osobowe. Uczestnicy spotkania otrzymali kamizelki odblaskowe i co ważne, zobowiązali się do ich używania. Ponadto, porad w zakresie samoobrony udzielił Pan Marek Wyciszkiewicz.

21 stycznia został ustanowiony Światowym Dniem Śniegu, którego celem jest promowanie wiedzy i zabaw na śniegu. Dlatego też, niemal w tym samym czasie na lodowisku w konkursach przygotowanych przez policjantów rywalizowali nasi milusińscy. Każdy z uczestników otrzymał nagrody.

Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia.

 

 

Powrót na górę strony