Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi na rzecz bezpieczeństwa

Na ostatni dzwonek w szkołach czeka wielu uczniów, każdy z nich tęskni za wypoczynkiem, relaksem. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo dzieci jaki ich opiekunów odwiedzili niemal wszystkie szkoły znajdujące się na terenie powiatu radomszczańskiego. A wszystko po to, by upragniony wypoczynek minął bez nieprzyjemnych niespodzianek.

W dniu 20.06.2017 r. sierż. sztab. Magdalena Wilczyńska przeprowadziła spotkania z uczniami i młodzieżą szkolną z Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Kodrębie, na temat zachowania zasad bezpieczeństwa podczas wakacji, szczególnie nad wodą, w gospodarstwach rolnych, w miejscu zamieszkania i podczas wakacyjnych wyjazdów. Ponadto, przekazała informacje na temat konkursu pn. "Filmowy przeWODNIK". Zapraszamy do udziału w przedmiotowym konkursie.

Z kolei 21 czerwca 2017 roku dzielnicowi - mł.asp. Andrzej Wróbel i st. asp. Andrzej Bienias z Komisariatu Policji w Przedborzu opowiedzieli uczniom klas 0 i 1 Szkoły Podstawowej w Przedborzu o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Dodatkowo, dzieci usłyszały na czym polega praca dzielnicowego. Największym zainteresowaniem cieszyły radiowozy oraz wyposażenie policyjne. Podobne spotkania odbyły się również w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku.

Ponadto, 21 czerwca 2017 roku Kierownik Rewiru Dzielnicowych – asp.szt. Cezary Krawczyk wraz z dzielnicowymi - st.asp. Wojciechem Skowronem imł.asp. Henrykiem Gawęckim edukowali młodzież przebywającą w Bursie Szkolnej w Radomsku. Spotkanie było poświęcone bezpiecznemu wypoczynkowi w wakacje. 

W działania związane z "Bezpiecznymi wakacjami" zaangażował się również dzielnicowy z gminy Dobryszyce, który na początku czerwca rozdawał mieszkańcom tej gminy kamizelki odblaskowe i inne elementy zwiękaszające widoczność pieszego czy rowerzysty na drodze, ufundowane przez tamtejszy samorząd. Natomiast, w ostatnich dniach roku szkolnego przypomniał dzieciom i młodzieży z dobryszyckich szkół podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku.  

 • Wizyta dzieci w Komisariacie Policji w Przedborzu
 • Wizyta dzieci w Komisariacie Policji w Przedborzu
 • Wizyta dzieci w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku
 • Wizyta dzieci w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku
 • Spotkanie z młodzieżą w bursie szkolnej
 • Dzielnicowy rozdaje kamizelki odblaskowe
  Dzielnicowy rozdaje kamizelki odblaskowe
 • Dzielnicowy rozdaje elementy odblaskowe
  Dzielnicowy rozdaje elementy odblaskowe
 • Dzielnicowy podczas spotkania z młodzieżą w Dobryszycach
  Dzielnicowy podczas spotkania z młodzieżą w Dobryszycach
Powrót na górę strony