Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaproszenie na debatę społeczną

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zapraszają do udziału w debacie społecznej w dniu 21 marca 2017 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Radomska ul. Tysiąclecia 5

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Radomsku zapraszają do udziału w debacie społecznej w dniu 21 marca 2017 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Radomska ul. Tysiąclecia 5. Celem spotkania będzie zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

Tematem naszej pierwszej debaty będzie przede wszystkim „Bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów jako niechronionych uczestników ruchu drogowego”.

Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczegółowej roli dzielnicowego.

  • Plakat
Powrót na górę strony