Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany 20 – latek nie chciał wyjść z Pilicy

Czasem wystarczy tylko jeden telefon. Kobieta widząca wchodzącego chwiejnym krokiem do wody mężczyznę zaalarmowała policjantów.

Policjanci z Komisariatu Policji w Przedborzu 25 czerwca 2016 roku tuż po godzinie 21.00 zostali skierowani w rejon rzeki Pilicy w Przedborzu, gdzie w miejscu niedozwolonym kąpał się młody mężczyzna. Jego zachowanie wskazywało, że jest nietrzeźwy. 20 – latek nie reagował na argumenty interweniujących policjantów i strażaków. W pewnym momencie obraził się na wszystkich zwracających mu uwagę. Stojąc w rzece wybierał kamiene z dna i rzucał w mundurowych wykrzukując przy tym wylgaryzmy. Po kilku minutach agresywny przedborzanin został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie wykonane przez policjantów wykazało, że 20 – latek miał w organizmie 2,7 promila alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że przedborzanin za swoje niewłaściwe zachowanie odpowie przed sądem.

Pamiętajmy, że podczas wypoczynku nad wodą również trzeba wykazać się zdrowym rozsądkiem.

Bezpieczna kąpiel to kąpiel w miejscu do tego przeznaczonym. "Dzike kąpieliska" zawsze mają nieznane dno i głębokość. Przy braku wyobraźni i odpowiedzialności wypoczywających o tragedię bardzo łatwo.

Powrót na górę strony